TABLET DERGİLER

Nedir?

Tablet dergiler, tablet bilgisayarlar, mobil cihazlar ve diz üstü bilgisayarlarda görüntülenmek üzere tasarlanmış dijital yayınlardır. Geleneksel basılı dergilere göre bir çok avantajı mevcuttur.

İçerik Oluşturma ve Editöryel Destek

Kurumunuzun tablet dergisini oluştururken editöryel planlama, içerik geliştirme, grafik tasarım ve dijital yayıncılık aşamalarını tek merkezden yönetiyoruz.

Tasarım ve Tema Geliştirme

Tablet derginiz için kurum kültürünüzle uyumlu bir tasarm teması geliştiriyoruz, sonra derginizin tüm sayılarını bu doğrultuda hazırlıyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Tablet derginizde yer alacak fotoğrafların çekimini dilerseniz kendi stüdyomuzda dilerseniz sizin ofisinize kurulacak mobil bir stüdyo ile gerçekleştirebiliriz.

Tercüme

Derginizi birden fazla dilde de yayınlayabilirsiniz. Sizin için Türkçe onaylanmış metni tercüme ettirerek ayrıca yabancı dilde yeniden tasarım yapabiliriz.

Yenilikçi Uygulamalar

Tablet dergilerde fotoğraf ve yazı dışında video ve müzik de kullanılabilmektedir. Editör mesajı, genel müdür mesajı gibi içeriklerinizi video olarak okuyucularınızla paylaşabilirsiniz. Dilerseniz bu videonun prodüksiyonunu da kendi stüdyomuzda gerçekleştirebilriiz.

© Marlet 2005