KEYİFLE OKUNAN FAALİYET RAPORLARI HAZIRLIYORUZ.

Faaliyet raporlarınızın içerik geliştirme, tasarım, baskı ve dijital uygulamalarını tek elden yürütüyoruz.

İçerik Oluşturma ve Editöryel Destek

Faaliyet raporunuzun ön bölümü olan aktivite raporunda yer alacak olan içeriklerin oluşturulması aşamasında mevzuata uygunluk, içerik planlaması, dil bütünlüğü süreçlerini yönetiyoruz.

Tasarım ve Tema Geliştirme

Faaliyet raporlarınızın her yıl yeni bir tema ile yayınlanmasının firmanıza dinamizm getireceğine inanıyoruz. Tasarım aşamasının en başında size özel bir tema geliştiriyoruz. Kapak, sunuş sayfası, CEO mesajı, kilometre taşları ve infografiklerden oluşan bu temaya sizinle birlikte son halini veriyoruz ve tüm dökümanın tasarımı bu tema doğrultusunda hazırlıyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Dilerseniz sizin ofisinizde taşınabilir bir stüdyo kurarak, dilerseniz kendi fotoğraf stüdyomuzda fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Tercüme

Türkçe uygulaması yapılmış ve onaylanmış metin, tercümesi yapılmak üzere tercüme bürosuna gönderilir. Tercüme bürosundan gelen metin, finans terimlerine hâkim, anadili İngilizce olan editör tarafından kontrol edilir ve olası hatalardan arındırılır.

Yenilikçi Uygulamalar

Dijital mecralarda kullanılmak üzere, küresel trendlere uygun, yenilikçi uygulamalar geliştiriyoruz.

Kurumsal yayınların dijital platformlarında video kullanımı ile erişilebilirliği arttırıyoruz. Faaliyet raporunda yer alan CEO mesajlarının video prodüksiyonunu yaparak internaktif faaliyet raporunda yer almasını sağlıyoruz.

Ödül başvuruları

Tamamlanan faaliyet raporlarının ödül başvuru süreçlerini yönetiyoruz.

Teklif ve Projelendirme

Teklif almak için 0216 386 32 16 numaradan bize ulaşabilir, ya da info@marlet.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

© Marlet 2005